Планета Новорічних Ялинок


Фантастична повість для дітей. Італійський хлопчик Марко Мілано випадково потрапляє на іншу планету. В дечому вона схожа на Землю, але в той же час там багато химерного, курйозного, нісенітного…

Торт у небі


Одного квітневого ранку в небі над Трулло — передмістям Рима — з’явився якийсь величезний круглий предмет. «Летюча тарілка! Марсіани!» — кричали мешканці, вибігаючи з будинків та крамниць і юрмлячись на площі. У Трулло прибули два професори, поліція, солдати й танки. Але тільки двоє дітлахів, Паоло й Ріта, розкрили таємницю «летючої тарілки»: то була не справжня летюча тарілка, а щось набагато солодше…

Книгою «Торт у небі» Джанні Родарі продовжує сповнені примхливою фантазією та щирим гумором веселі зустрічі зі своїми юними читачами.

Джіп в телевізорі


Італійського хлопчика на прізвисько Джіп з міста Мілана якось затягнув у себе телевізор. І хлопчина мимоволі став блукати по всесвітній телемережі, з’являючись на телеекранах у різних країнах. Врешті все людство приклало зусилля, аби визволити Джіпа з телепростору та повернути додому.

Джельсоміно в Країні брехунів


Хлопчина Джельсоміно володіє чарівним голосом. Потрапивши в Країну брехунів, він, завдяки новим друзям і неймовірному голосу, перемагає підступних піратів, котрі захопили там владу та примусили всіх брехати.

Дорога воспоминаний. Сборник научно-фантастических произведений


Зарубежная фантастика

ДОРОГА ВОСПОМИНАНИЙ

Сборник научно-фантастических произведений

ПРЕДИСЛОВИЕ

КИБЕРЫ БУДУТ, НО ПОДУМАЕМ ЛУЧШЕ О ЧЕЛОВЕКЕ

Хотите увидеть Францию, какой она была за миллион лет до основания Парижа? Побывать в Готландии двадцать первого века? Или вас больше привлекает планета другой звездной системы, где неведомая цивилизация воздвигла зловещий Храм Будущего? Предлагаемый вниманию читателей сборник научно-фантастических произведении европейских писателей предоставит зам любую возможность.

Однако в каждом рассказе вы встретитесь с обыкновенным человеком. С нашим современником, который то пытается разглядеть себя в будущем, то использует магический кристалл воображения, чтобы лучше разобраться в себе самом, какой он есть в настоящем.

Но если так, к чему тогда столько невероятного, зачем все эти несуществующие миры и прочие выверты фантазии? Разве недостаточно тех испытанных и могучих средств художественного познания дейс…