Крайня межа


— Сковорідкою мене ще не били. — ображено відказав він. — Ніколи не пізно, відкрити щось нове. — хмикнула я. — І це мені говорите ви? — взяв він високу ноту і тут же заскиглив. — Ай, моя голова. — Не робіть різких рухів, посидьте тихо. — Хоч би не струс мозку був. — Якщо ви зараз хочете довести мене до істерики то у вас то виходить добре. — Справді? А то на вигляд ви така незворушна… — Ярослав Павлович, я вибачилась. Я не можу повернути час назад і все змінити. Мені жаль, що я вас вдарила. Звісно якби я могла зрозуміти, що то ви, то нізащо не стала б вас бити сковорідкою. — після спогаду про сковорідку, він трагічно скривився. — Ладно, але я отримав моральну травму на все життя. — І що ви від мене хочете? — Компенсації. — раптом заявив він — Якої? — Я ще не придумав. — Ви чудовисько. — похитала я головою, але під час цієї пустої балачки я змогла опанувати себе. Мої руки навіть перестали нервово труситися. — Не лестіть мені. — оглядаючи мою кухню відповів він.

 

А відьми тут тихі


Я хотіла спокою і щиро вірила, що знайду його в бабусиному домі. Але місцеве населення переконане, що я відьма, правда замість кота і бородавки, мені залишили хлопчину, з яким убилась віником і накрилась тазиком моя мрія про спокій.

Чорна бузина (CИ)


Все, що має статися, обовязково станеться, як би ви не намагалися цього уникнути. Можна не погоджуватися з цим, а можна, приняти те, що сталося, зрозуміти і змінити своє життя. Страждання — це зручно, а от щастя вимагає зусиль. Доведеться працювати над цим. Чоловіка робить жінка, природа так влаштувала, що жінка є і стартовою площадкою і задає планку розвитку чоловіка. І ми самі робими вибір бути нам щасливими чи нещасними.