Вибрані новели (вид. 1928 р.)


Збірка новел «Вибрані твори» Едґара Аллана По, видана 1928 року у Харкові видавництвом ДВУ. Книга складається з 19 новел Е. По у перекладах Майка Йогансена і Бориса Ткаченка та вступної статті Йогансена. Хоча книга називається «Вибрані твори», на цьому сайті вона викладена під зміненою назвою «Вибрані новели», бо продавці іншої книжки з заголовком «Вибрані твори» (збірки з трьох віршів) блокують книжки з тією ж назвою.

Вибрані твори (вид. 1928 р.)


Збірка вибраних новел Едґара По в українських перекладах Майка Йогансена і Бориса Ткаченка з передмовою Майка Йогансена. Книгу видано 1928 року у Харкові видавництвом ДВУ.

Убивства на вулиці Морґ (4 переклади й оригінал)


Одна з найвідоміших новел Едґара Аллана По «The Murders in the Rue Morgue» представлена в чотирьох перекладах українською мовою та англійському оригіналі, що дає читачеві можливість для порівнянь. Книга може бути зокрема корисна тим, хто вчиться перекладати з англійської мови на українську.  

 

 

Не закладайся з чортом на власну голову


Тобі Достоббіс дуже полюбляв сперечатися, примовляючи: «закладаюся з чортом на власну голову». І йому зустрівся таємничий «низенький літній добродій вельми поважного вигляду»…

 

Три неділі на одному тижні


Оповідач хоче одружитися з коханою дівчиною, але її батько ставить умову: весілля має відбутися після того, як на одному тижні буде три неділі. Закоханим вдається вирішити цю проблему за допомогою двох капітанів, що повернулися з навколосвітніх подорожей.